Witam w świecie biżuterii, w której tkwi coś magicznego, zwłaszcza w tej robionej ręcznie...
Fajna, musi chyba grzechotać przy noszeniu ;)
a wiesz ze jakos nie...
Przepiękna!!!!!
Fajna, musi chyba grzechotać przy noszeniu ;)
OdpowiedzUsuńa wiesz ze jakos nie...
OdpowiedzUsuńPrzepiękna!!!!!
OdpowiedzUsuń