Witam w świecie biżuterii, w której tkwi coś magicznego, zwłaszcza w tej robionej ręcznie...
Śliczne kolory, fajne czułki;-)
O, nareszcie coś zamieściłaś, bo już z utęsknieniem czekałam na Twoje nowe prace. Zestaw jest piękny!Pozdrawiam :)
Pozdrawiam ciepło i dziękuję za możliwość poznania Cię osobiście na SoD;-))))
Ślicznoty***Wiem coś o tym, bo też kwiatuchy mam :-)
Śliczny komplet i jakie mają fajne "rogi" te kwiatuszki :).
fajowskie absolutnie! kolory mniam!
Piękne. Bardzo mi się podobają. ;) Ja już tyle razy próbowałam zrobić taką na przykład broszunię ale coś to wypalanie kółek mi nie wychodzi...Pozdrawiam.
Śliczne kolory, fajne czułki;-)
OdpowiedzUsuńO, nareszcie coś zamieściłaś, bo już z utęsknieniem czekałam na Twoje nowe prace. Zestaw jest piękny!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam :)
Pozdrawiam ciepło i dziękuję za możliwość poznania Cię osobiście na SoD;-))))
OdpowiedzUsuńŚlicznoty***
OdpowiedzUsuńWiem coś o tym, bo też kwiatuchy mam :-)
Śliczny komplet i jakie mają fajne "rogi" te kwiatuszki :).
OdpowiedzUsuńfajowskie absolutnie! kolory mniam!
OdpowiedzUsuńPiękne. Bardzo mi się podobają. ;) Ja już tyle razy próbowałam zrobić taką na przykład broszunię ale coś to wypalanie kółek mi nie wychodzi...
OdpowiedzUsuńPozdrawiam.