poniedziałek, 23 maja 2011

na zamówienie

*na szybko małe coś*
*brocha i kolczyki*
***

7 komentarzy:

  1. Śliczne kolory, fajne czułki;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. O, nareszcie coś zamieściłaś, bo już z utęsknieniem czekałam na Twoje nowe prace. Zestaw jest piękny!
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Pozdrawiam ciepło i dziękuję za możliwość poznania Cię osobiście na SoD;-))))

    OdpowiedzUsuń
  4. Ślicznoty***
    Wiem coś o tym, bo też kwiatuchy mam :-)

    OdpowiedzUsuń
  5. Śliczny komplet i jakie mają fajne "rogi" te kwiatuszki :).

    OdpowiedzUsuń
  6. fajowskie absolutnie! kolory mniam!

    OdpowiedzUsuń
  7. Piękne. Bardzo mi się podobają. ;) Ja już tyle razy próbowałam zrobić taką na przykład broszunię ale coś to wypalanie kółek mi nie wychodzi...

    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń