Witam w świecie biżuterii, w której tkwi coś magicznego, zwłaszcza w tej robionej ręcznie...
Śliczne kwiatuchy, zwłaszcza ten szaro-brązowy. I naszyjniko-bransoleta też niczego sobie;)Będzie zwracać uwagę
zazdroszcze tych broszek! takie niby male cos, a jednak!
ten ostatni naszyjnik jest cudny :) zapraszam do mnie
Świetna ta przywieszka z odbiciem łapki, a kwiaty wyglądają jak skarby lasu:)Pozdrawiam
Ooo! Znowu piękne róże :-) I bransoletkę śliczną dostałaś :-)
Slicznotki zrobiłaś. A Sabinka zrobiła Ci bransole, którą ja sobie też upatrzyłam hihi:-)))
Broszki jak zawsze śliczne. Ta pierwsza ze względu na kolory podoba mi się najbardziej, ale niebieska też super.
Cudowne róże Ci wyszły, prezent też dostałaś wspaniały:) Pozdrawiam!
Śliczne kwiatuchy, zwłaszcza ten szaro-brązowy. I naszyjniko-bransoleta też niczego sobie;)Będzie zwracać uwagę
OdpowiedzUsuńzazdroszcze tych broszek! takie niby male cos, a jednak!
OdpowiedzUsuńten ostatni naszyjnik jest cudny :) zapraszam do mnie
OdpowiedzUsuńŚwietna ta przywieszka z odbiciem łapki, a kwiaty wyglądają jak skarby lasu:)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Ooo! Znowu piękne róże :-) I bransoletkę śliczną dostałaś :-)
OdpowiedzUsuńSlicznotki zrobiłaś. A Sabinka zrobiła Ci bransole, którą ja sobie też upatrzyłam hihi:-)))
OdpowiedzUsuńBroszki jak zawsze śliczne. Ta pierwsza ze względu na kolory podoba mi się najbardziej, ale niebieska też super.
OdpowiedzUsuńCudowne róże Ci wyszły, prezent też dostałaś wspaniały:) Pozdrawiam!
OdpowiedzUsuń