sobota, 10 września 2011

takie tam...

*dla Sabci*
 ***
***
***
od Sabci
***
***
***

8 komentarzy:

  1. Śliczne kwiatuchy, zwłaszcza ten szaro-brązowy. I naszyjniko-bransoleta też niczego sobie;)Będzie zwracać uwagę

    OdpowiedzUsuń
  2. zazdroszcze tych broszek! takie niby male cos, a jednak!

    OdpowiedzUsuń
  3. ten ostatni naszyjnik jest cudny :) zapraszam do mnie

    OdpowiedzUsuń
  4. Świetna ta przywieszka z odbiciem łapki, a kwiaty wyglądają jak skarby lasu:)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  5. Ooo! Znowu piękne róże :-) I bransoletkę śliczną dostałaś :-)

    OdpowiedzUsuń
  6. Slicznotki zrobiłaś. A Sabinka zrobiła Ci bransole, którą ja sobie też upatrzyłam hihi:-)))

    OdpowiedzUsuń
  7. Broszki jak zawsze śliczne. Ta pierwsza ze względu na kolory podoba mi się najbardziej, ale niebieska też super.

    OdpowiedzUsuń
  8. Cudowne róże Ci wyszły, prezent też dostałaś wspaniały:) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń