piątek, 6 stycznia 2012

trójkolorowa peonia

18 komentarzy:

  1. thx dziewczyny ;) miło, że się Wam podoba ;)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastyczna, ma przepiękne płatki i kolory:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Najpięknieszy kwiat! przyjemny.. delikatny zastaw kolorów:-)

    OdpowiedzUsuń
  4. Podzielam zdanie poprzedniczek ;) Nic dodać, nic ująć. Piękna i już!

    OdpowiedzUsuń
  5. Przykuwa uwagę.Piękne barwy i kształty.Przypomina mi jakiś inny kwiat, ale nie mogę sobie przypomnieć jaki..

    OdpowiedzUsuń
  6. Boniusiu jestem bardzo chętna na wymiankę z Tobą, ale niestety w tym momencie cierpię na chroniczny brak czasu :(. Mam nadzieję, że jak przetrwam zaliczenia na uczelni i sesję, będę miała więcej czasu na hobby. Co powiesz na to aby wymiankę odłożyć np. na luty, a raczej jego drugą połowę? Podziwiam Twoje broszki i niesamowicie chciałabym nosić coś wykonanego przez Ciebie:). Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  7. Bożenko, mój ostatni wisior jak i wszystko z Art Clay pojawia się tu: http://www.sarmatix.netgaleria.eu/
    Przepraszam, że tak skrótowo, ale padam już dziś na pysk.
    Buziorki***

    OdpowiedzUsuń
  8. Prawdziwe dzieło sztuki :D

    OdpowiedzUsuń
  9. Boni, nie masz ochoty na wymiankę? mazy mi sie taki peoniowy naszyjnik.... plizzzzzz

    OdpowiedzUsuń
  10. przepraszam... marzy... uciekło mi "rrrr"

    OdpowiedzUsuń