Boniusiu jestem bardzo chętna na wymiankę z Tobą, ale niestety w tym momencie cierpię na chroniczny brak czasu :(. Mam nadzieję, że jak przetrwam zaliczenia na uczelni i sesję, będę miała więcej czasu na hobby. Co powiesz na to aby wymiankę odłożyć np. na luty, a raczej jego drugą połowę? Podziwiam Twoje broszki i niesamowicie chciałabym nosić coś wykonanego przez Ciebie:). Pozdrawiam:)
Bożenko, mój ostatni wisior jak i wszystko z Art Clay pojawia się tu: http://www.sarmatix.netgaleria.eu/ Przepraszam, że tak skrótowo, ale padam już dziś na pysk. Buziorki***
Cudna!
OdpowiedzUsuńCudowna!!!
OdpowiedzUsuńthx dziewczyny ;) miło, że się Wam podoba ;)))
OdpowiedzUsuńFantastyczna, ma przepiękne płatki i kolory:)
OdpowiedzUsuńPiękna! I dzięki;)
OdpowiedzUsuńNajpięknieszy kwiat! przyjemny.. delikatny zastaw kolorów:-)
OdpowiedzUsuńPodzielam zdanie poprzedniczek ;) Nic dodać, nic ująć. Piękna i już!
OdpowiedzUsuńŚliczny ten kwiat
OdpowiedzUsuńPrzykuwa uwagę.Piękne barwy i kształty.Przypomina mi jakiś inny kwiat, ale nie mogę sobie przypomnieć jaki..
OdpowiedzUsuńJak żywa:-))
OdpowiedzUsuńBoniusiu jestem bardzo chętna na wymiankę z Tobą, ale niestety w tym momencie cierpię na chroniczny brak czasu :(. Mam nadzieję, że jak przetrwam zaliczenia na uczelni i sesję, będę miała więcej czasu na hobby. Co powiesz na to aby wymiankę odłożyć np. na luty, a raczej jego drugą połowę? Podziwiam Twoje broszki i niesamowicie chciałabym nosić coś wykonanego przez Ciebie:). Pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuńBożenko, mój ostatni wisior jak i wszystko z Art Clay pojawia się tu: http://www.sarmatix.netgaleria.eu/
OdpowiedzUsuńPrzepraszam, że tak skrótowo, ale padam już dziś na pysk.
Buziorki***
Ale cudo.
OdpowiedzUsuńprzesliczna!!
OdpowiedzUsuńcudeńko!
OdpowiedzUsuńPrawdziwe dzieło sztuki :D
OdpowiedzUsuńBoni, nie masz ochoty na wymiankę? mazy mi sie taki peoniowy naszyjnik.... plizzzzzz
OdpowiedzUsuńprzepraszam... marzy... uciekło mi "rrrr"
OdpowiedzUsuń