czwartek, 3 maja 2012

zielone baletnice

***
***

3 komentarze:

  1. Piękne! Niemalże tańczą;)

    OdpowiedzUsuń
  2. mmmmmmm...... rozmarzyłam się...

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo oryginalny pomysł. "Baletnice" roztańczone na parkiecie :)

    OdpowiedzUsuń