Strasznie długo nigdzie nie zaglądałam, mam mnóstwo zaległości do nadrobienia;) Napiszę hurtem - piękne te Twoje sutasze, chyba Cię wciągnęły na dobre, bo co para to ładniejsza i bardziej wymyślna. Dla mnie najlepsze są te w jasnych, kremowych kolorach. Pozdrawiam;)
wyglądają jak świetliste ptaszki:)piękne:0
OdpowiedzUsuńśliczności !
OdpowiedzUsuńim bardziej bawię się sutaszem, tym mocniej podziwiam takie prace :)
OdpowiedzUsuńciężka, żmudna i wymagająca niesamowitej precyzji przyjemność :)
bardzo fajne kolorki! :)
OdpowiedzUsuńPierwszy look i widzę ...pajączki w mojej wyobrazni:-))))
OdpowiedzUsuńStrasznie długo nigdzie nie zaglądałam, mam mnóstwo zaległości do nadrobienia;)
OdpowiedzUsuńNapiszę hurtem - piękne te Twoje sutasze, chyba Cię wciągnęły na dobre, bo co para to ładniejsza i bardziej wymyślna. Dla mnie najlepsze są te w jasnych, kremowych kolorach.
Pozdrawiam;)
Boniusiu!!! Tu rzeczywiście są same cudeńka !!!!
OdpowiedzUsuń