niedziela, 23 września 2012

dreams

***
 ***

7 komentarzy:

  1. wyglądają jak świetliste ptaszki:)piękne:0

    OdpowiedzUsuń
  2. im bardziej bawię się sutaszem, tym mocniej podziwiam takie prace :)
    ciężka, żmudna i wymagająca niesamowitej precyzji przyjemność :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Pierwszy look i widzę ...pajączki w mojej wyobrazni:-))))

    OdpowiedzUsuń
  4. Strasznie długo nigdzie nie zaglądałam, mam mnóstwo zaległości do nadrobienia;)
    Napiszę hurtem - piękne te Twoje sutasze, chyba Cię wciągnęły na dobre, bo co para to ładniejsza i bardziej wymyślna. Dla mnie najlepsze są te w jasnych, kremowych kolorach.
    Pozdrawiam;)

    OdpowiedzUsuń
  5. Boniusiu!!! Tu rzeczywiście są same cudeńka !!!!

    OdpowiedzUsuń