Witam w świecie biżuterii, w której tkwi coś magicznego, zwłaszcza w tej robionej ręcznie...
Boniusiu, dzięki za wpis. Ja też do Ciebie zaglądam i nieustannie podziwiam. Tylko przez ten brak czasu, który jakoś mnie trzyma w swych szponach, rzadko komentuję :)
Kwiatuch wiosenny, a tu za oknem śnieg;-).Sutaszki bardzo delikatne:-)
Boniusiu, dzięki za wpis. Ja też do Ciebie zaglądam i nieustannie podziwiam. Tylko przez ten brak czasu, który jakoś mnie trzyma w swych szponach, rzadko komentuję :)
OdpowiedzUsuńKwiatuch wiosenny, a tu za oknem śnieg;-).
OdpowiedzUsuńSutaszki bardzo delikatne:-)