sobota, 11 maja 2013

pistacjowa Florentyna

***
***

1 komentarz:

  1. PYSZNE!... ale ja naprawdę lubię ten kolor!!! Poczęstuje tymi pistacjami w sklepiku?:))))

    OdpowiedzUsuń