Witam w świecie biżuterii, w której tkwi coś magicznego, zwłaszcza w tej robionej ręcznie...
PYSZNE!... ale ja naprawdę lubię ten kolor!!! Poczęstuje tymi pistacjami w sklepiku?:))))
PYSZNE!... ale ja naprawdę lubię ten kolor!!! Poczęstuje tymi pistacjami w sklepiku?:))))
OdpowiedzUsuń