Witam w świecie biżuterii, w której tkwi coś magicznego, zwłaszcza w tej robionej ręcznie...
kolorki - marzenie... bardzo ciekawa kompozycja.
śliczne, idealnie zgrały się ze zdjęciem:)Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga:www.kasiulkowetwory.blogspot.com
Och Madera.... Piękne są.
kolorki - marzenie... bardzo ciekawa kompozycja.
OdpowiedzUsuńśliczne, idealnie zgrały się ze zdjęciem:)
OdpowiedzUsuńZapraszam do odwiedzenia mojego bloga:
www.kasiulkowetwory.blogspot.com
Och Madera.... Piękne są.
OdpowiedzUsuń