niedziela, 16 czerwca 2013

Madera

***
 
***
 ***

3 komentarze:

  1. kolorki - marzenie... bardzo ciekawa kompozycja.

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczne, idealnie zgrały się ze zdjęciem:)
    Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga:
    www.kasiulkowetwory.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń