Witam w świecie biżuterii, w której tkwi coś magicznego, zwłaszcza w tej robionej ręcznie...
piątek, 4 września 2009
Dyndołki cd.
Ostatnio bardzo lubie długie kolczyki z róznościami... takie mieniące się kolorami z łańcuszkami i innymi cudeńkami... i dzięki temu powstały takie o to dyndołeczki:
świetne! ja też bardzo lubię, gdy mi coś brzęczy przy uchu (choć ostatnie 5 lat robią to najczęściej moje pociechy:))))))
OdpowiedzUsuńpozdrawiam!
Woow!!! Niesamowite są Twoje dzieła!!! Lazurowe Wybrzeże jest przepiękne :)
OdpowiedzUsuńjakie fajne... ;) bardzo mi się podobają ;)
OdpowiedzUsuń