piątek, 4 września 2009

Dyndołki cd.

Ostatnio bardzo lubie długie kolczyki z róznościami... takie mieniące się kolorami z łańcuszkami i innymi cudeńkami... i dzięki temu powstały takie o to dyndołeczki:

z motylkami:


zielono-lazurowe miotełki:


 kwiatostan:



lazurowe wybrzeże:


 błękit nieba:


 wieczorową porą:


biskupie:


3 komentarze:

  1. świetne! ja też bardzo lubię, gdy mi coś brzęczy przy uchu (choć ostatnie 5 lat robią to najczęściej moje pociechy:))))))
    pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Woow!!! Niesamowite są Twoje dzieła!!! Lazurowe Wybrzeże jest przepiękne :)

    OdpowiedzUsuń
  3. jakie fajne... ;) bardzo mi się podobają ;)

    OdpowiedzUsuń