poniedziałek, 28 grudnia 2009

z zabawy podaj dalej...

Od Agnieszki -> Malowanego imbryczka z zabawy Podaj dalej... dostałam przesyłkę niespodziankę...
- świąteczną kartkę
- 3 szydełkowe kwiatuszki
- paczuszkę fasetowanych błękitnych koralików
- zawieszki do prezentów
i muszelkę... na szczęście jak sądzę...


Bardzo Ci Agnieszko dziękuję... zrobiłaś mi ogromną frajdę zważywszy na mój nietypowy czas....

2 komentarze:

  1. A co noworoczna wymianką? bo jakoś temat ucichł?

    OdpowiedzUsuń
  2. Dostałaś Bożenko śliczną paczuszkę i jaki masz nowy, ładny szablon :)

    OdpowiedzUsuń