- świąteczną kartkę
- 3 szydełkowe kwiatuszki
- paczuszkę fasetowanych błękitnych koralików
- zawieszki do prezentów
i muszelkę... na szczęście jak sądzę...
Bardzo Ci Agnieszko dziękuję... zrobiłaś mi ogromną frajdę zważywszy na mój nietypowy czas....


A co noworoczna wymianką? bo jakoś temat ucichł?
OdpowiedzUsuńDostałaś Bożenko śliczną paczuszkę i jaki masz nowy, ładny szablon :)
OdpowiedzUsuń