niedziela, 29 listopada 2009

tylko tyle...



słodko-wodne perełki, ozdobny kwiat, kula akrylowa


10 komentarzy:

  1. ooo - niebieski morski, tudzież zielony morski
    bardzo lubię ten kolor
    śliczne

    OdpowiedzUsuń
  2. cudne, uwielbiam fasetowane kule i gronka...A do tego kwiatuszki. Bardzo fajne.

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne!!!!!, i zdjęcia coraz lepiej prezentują Twoje dzieła, piękne po 100kroć;-)

    OdpowiedzUsuń
  4. jakie cunde :)

    OdpowiedzUsuń
  5. bardzo lubię takie kolory:)

    OdpowiedzUsuń
  6. Przepiękne! Muszą się cudnie mienić w świetle.

    OdpowiedzUsuń
  7. Piękne-kolor cudny a te kwiatuchy miodzio:)

    OdpowiedzUsuń