Witam w świecie biżuterii, w której tkwi coś magicznego, zwłaszcza w tej robionej ręcznie...
leciutkie, milutkie kolczyki ;)
Delikatne i bardzo dziewczęce
śliczne kolczyki! i tak nieśmiało: Boniusiu, Twoje prace są tak ładne, nie potrzebują dodatkowych gadżetów, które tylko odwracają uwagę od tego, co najważniejsze:)
Śliczne kolczyki i zawieszka również choć mało ją widać na fotce niestety. Masz smykałkę do tego plecenia koralikowego. :)
śliczne są - takie malutkie i przez to delikatne.
bardzo fajne:) ja muszę jakiegoś dobrego tutka znaleźć, bo mi kulka nie wyszła;D ale super:)
Mnie się też podobają efekty Twojej dłubaniny. Ja też zaczęłam po przerwie dłubać.Pozdrawiam
ale sliczne, te ostatnie szczegolnie:)
leciutkie, milutkie kolczyki ;)
OdpowiedzUsuńDelikatne i bardzo dziewczęce
OdpowiedzUsuńśliczne kolczyki! i tak nieśmiało: Boniusiu, Twoje prace są tak ładne, nie potrzebują dodatkowych gadżetów, które tylko odwracają uwagę od tego, co najważniejsze:)
OdpowiedzUsuńŚliczne kolczyki i zawieszka również choć mało ją widać na fotce niestety. Masz smykałkę do tego plecenia koralikowego. :)
OdpowiedzUsuńśliczne są - takie malutkie i przez to delikatne.
OdpowiedzUsuńbardzo fajne:) ja muszę jakiegoś dobrego tutka znaleźć, bo mi kulka nie wyszła;D ale super:)
OdpowiedzUsuńMnie się też podobają efekty Twojej dłubaniny. Ja też zaczęłam po przerwie dłubać.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
ale sliczne, te ostatnie szczegolnie:)
OdpowiedzUsuń