poniedziałek, 25 stycznia 2010

Plecionki

oto moje wieczorne dłubanie...
wisiorek i kolczyki
* * *

8 komentarzy:

  1. leciutkie, milutkie kolczyki ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Delikatne i bardzo dziewczęce

    OdpowiedzUsuń
  3. śliczne kolczyki! i tak nieśmiało: Boniusiu, Twoje prace są tak ładne, nie potrzebują dodatkowych gadżetów, które tylko odwracają uwagę od tego, co najważniejsze:)

    OdpowiedzUsuń
  4. Śliczne kolczyki i zawieszka również choć mało ją widać na fotce niestety. Masz smykałkę do tego plecenia koralikowego. :)

    OdpowiedzUsuń
  5. śliczne są - takie malutkie i przez to delikatne.

    OdpowiedzUsuń
  6. bardzo fajne:) ja muszę jakiegoś dobrego tutka znaleźć, bo mi kulka nie wyszła;D ale super:)

    OdpowiedzUsuń
  7. Mnie się też podobają efekty Twojej dłubaniny. Ja też zaczęłam po przerwie dłubać.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  8. ale sliczne, te ostatnie szczegolnie:)

    OdpowiedzUsuń