szalejesz kobieto.:) jeszcze nie zdążyłam skomentować jednych a już drugie się pojawiły. Jedne i drugie bardzo fajne...lubię takie kolorki. W sam raz na lato :) też mam w planach spróbowanie tego - nawet materiały leżą ...ale jak to tak wciąga to może ja jednak pomyślę jeszcze bo w nałóg wpadnę hehe :)
Bardzo dziękuję za miłe słowa :) Ja ostatnio też zaczęłam tworzyć broszki, z organzy, ale na razie nieciekawie wychodzą, nie nadają się do pokazywania ;)
Nie wiem jak robienie, ale od noszenia takich broszek już się uzależniłam;-)
OdpowiedzUsuńŚliczne te kolczyki, lubię takie kolory.
Bardzo udane połączenie kolorystyczne. Kolczyki naprawdę śliczne:))
OdpowiedzUsuńszalejesz kobieto.:) jeszcze nie zdążyłam skomentować jednych a już drugie się pojawiły. Jedne i drugie bardzo fajne...lubię takie kolorki. W sam raz na lato :)
OdpowiedzUsuńteż mam w planach spróbowanie tego - nawet materiały leżą ...ale jak to tak wciąga to może ja jednak pomyślę jeszcze bo w nałóg wpadnę hehe :)
śliczne kolczyki w pięknych kolorach
OdpowiedzUsuńNiesamowite są;)
OdpowiedzUsuńśliczniutkie !
OdpowiedzUsuńi te cuda z poprzednich postów też !
Cudne kolczyki :).
OdpowiedzUsuńFantastyczny komplet!
OdpowiedzUsuńNiech Cię dalej wciąga, bo efekty są świetne.
Bardzo dziękuję za miłe słowa :)
OdpowiedzUsuńJa ostatnio też zaczęłam tworzyć broszki, z organzy, ale na razie nieciekawie wychodzą, nie nadają się do pokazywania ;)
Bardzo ładne,w pięknych kolorach:c)
OdpowiedzUsuńBordowe.... mrrrrr...
OdpowiedzUsuńFenomenalny pomysł z kolczykami :) Muszą wyglądać pięknie na uszach...
OdpowiedzUsuń