**miedziane z perełkami w srebrze*
***
*i para dzwoniących w obręczach*
*(stary model, ale cały czas z sentymentem lubię do niego wracać)*
*(stary model, ale cały czas z sentymentem lubię do niego wracać)*
***
Witam w świecie biżuterii, w której tkwi coś magicznego, zwłaszcza w tej robionej ręcznie...
Lubię jak dzwonią na uszach kolczyki;-)
OdpowiedzUsuńSliczne :) Kochanie,dostalas juz ? bo sie martwie ...pozdrawiam
OdpowiedzUsuńUwielbiam takie dzwoniące kolczyki :)
OdpowiedzUsuńA zwyklaczki miedziane bardzo ładne.
Bardzo ladne gronka:)
OdpowiedzUsuń