sobota, 25 czerwca 2011

zwyklaczki

**miedziane z perełkami w srebrze*
***

*i para dzwoniących w obręczach*
*(stary model, ale cały czas z sentymentem lubię do niego wracać)*
***

4 komentarze:

  1. Lubię jak dzwonią na uszach kolczyki;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Sliczne :) Kochanie,dostalas juz ? bo sie martwie ...pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Uwielbiam takie dzwoniące kolczyki :)
    A zwyklaczki miedziane bardzo ładne.

    OdpowiedzUsuń