niedziela, 21 sierpnia 2011

natchnienie na nowe...

*cytrynowo kremowe*
*kanarkowe*
*cappucino z pianką*
*all*
 ***

10 komentarzy:

  1. urocze te Boniusiowe cudeńka!

    OdpowiedzUsuń
  2. Łaaaa, cudne są, te pierwsze takie limonkowe... Mniam! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczne! Wszystkie. Nie umiałabym wybrać :-)

    OdpowiedzUsuń
  4. Bardzo lubię te Twoje klejnociki;) Takie zwiewne i delikatne. W tej serii wygrywają kanarkowe;)Muszę przyznać, że dopóki nie zobaczyłam ich u Ciebie w formie dwustronnych wisiorków/breloczków/kolczyków to nie przyszło mi do głowy, że mogą być czymś jeszcze oprócz broszek i ozdób do włosów;)

    OdpowiedzUsuń
  5. Śliczne, subtelne kolory :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Nie wiem dlaczego od razu pomyslałam sobie o kolorach jesiennych jabłek:-)

    OdpowiedzUsuń
  7. Hannah -> papierówki ;)

    OdpowiedzUsuń
  8. Kanarkowe - prześliczne!

    OdpowiedzUsuń