sobota, 13 sierpnia 2011

z motylami...

***turquoise butterfly***
 ***
***

7 komentarzy:

  1. To naszyjniki czy bransoletki? Co by nie było jest śliczne, takie delikatne!

    OdpowiedzUsuń
  2. naszyjnik... motyl jest za duży na bransoletkę...

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudne,a szczegolnie motyl :) ciumki

    OdpowiedzUsuń
  4. Anonimowy14/8/11 13:45

    Naszyjnik świetny!
    Pozdrawiam Boniusiu!
    Kwiaty pokażę, na pewno, ale dopiero jak naprawię komputer, bo mi padł wczoraj :(
    Modrak

    OdpowiedzUsuń
  5. Cześć Boniusiu! Jesteś moją białą wymianką :) Dasz mi może jakieś sugestie, bo z bloga to tak niewiele mogę wyczytać na temat Twoich upodobań? Oszczędna w słowach jesteś ;)
    Ten naszyjnik jest CUDNY!

    OdpowiedzUsuń