Witam w świecie biżuterii, w której tkwi coś magicznego, zwłaszcza w tej robionej ręcznie...
Bardzo fajne połączenie kolorów. Zawsze kojarzyło mi się tak indiańsko, jeszcze na tle szarości i czerni. Mniam :)
Jak zwykle piękne
A mnie się skojarzyło z królewną Śnieżką ;) - ja to mam te skojarzenia. I powtarzam za koleżanką że piękne jak zawsze. :)
Urocze kompleciki, szczególnie brocha woła do mnie;)
wrrr... takie zapczepne te czerwienie;-)
Jak zawsze ślicznie :).
Bardzo fajne połączenie kolorów. Zawsze kojarzyło mi się tak indiańsko, jeszcze na tle szarości i czerni. Mniam :)
OdpowiedzUsuńJak zwykle piękne
OdpowiedzUsuńA mnie się skojarzyło z królewną Śnieżką ;) - ja to mam te skojarzenia. I powtarzam za koleżanką że piękne jak zawsze. :)
OdpowiedzUsuńUrocze kompleciki, szczególnie brocha woła do mnie;)
OdpowiedzUsuńwrrr... takie zapczepne te czerwienie;-)
OdpowiedzUsuńJak zawsze ślicznie :).
OdpowiedzUsuń