niedziela, 20 listopada 2011

krwista czerwień z cytrynką

***
***
***

6 komentarzy:

  1. Bardzo fajne połączenie kolorów. Zawsze kojarzyło mi się tak indiańsko, jeszcze na tle szarości i czerni. Mniam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A mnie się skojarzyło z królewną Śnieżką ;) - ja to mam te skojarzenia. I powtarzam za koleżanką że piękne jak zawsze. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Urocze kompleciki, szczególnie brocha woła do mnie;)

    OdpowiedzUsuń
  4. wrrr... takie zapczepne te czerwienie;-)

    OdpowiedzUsuń
  5. Jak zawsze ślicznie :).

    OdpowiedzUsuń