Witam w świecie biżuterii, w której tkwi coś magicznego, zwłaszcza w tej robionej ręcznie...
Piękna! Taka księżycowa.
Kurcze, jak zwykle świetna jest. Pięknie dobierasz kolory i wykonanie, mniam :) Kusisz bardzo :)
Bardzo mi się podoba!Super.
Piękna, ten dobór kolorów!!!!
Zgadzam się z przedmówczyniami broszka śliczna i ach te kolory!
Brosza powinna nazywać się Pani Zima - lodowy niebieski, szarość śniegowych chmur. Klimatyczna;)
Piękna! Taka księżycowa.
OdpowiedzUsuńKurcze, jak zwykle świetna jest. Pięknie dobierasz kolory i wykonanie, mniam :) Kusisz bardzo :)
OdpowiedzUsuńBardzo mi się podoba!Super.
OdpowiedzUsuńPiękna, ten dobór kolorów!!!!
OdpowiedzUsuńZgadzam się z przedmówczyniami broszka śliczna i ach te kolory!
OdpowiedzUsuńBrosza powinna nazywać się Pani Zima - lodowy niebieski, szarość śniegowych chmur. Klimatyczna;)
OdpowiedzUsuń