wtorek, 6 grudnia 2011

inność

***
***

6 komentarzy:

  1. Piękna! Taka księżycowa.

    OdpowiedzUsuń
  2. Kurcze, jak zwykle świetna jest. Pięknie dobierasz kolory i wykonanie, mniam :) Kusisz bardzo :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo mi się podoba!Super.

    OdpowiedzUsuń
  4. Piękna, ten dobór kolorów!!!!

    OdpowiedzUsuń
  5. Zgadzam się z przedmówczyniami broszka śliczna i ach te kolory!

    OdpowiedzUsuń
  6. Brosza powinna nazywać się Pani Zima - lodowy niebieski, szarość śniegowych chmur. Klimatyczna;)

    OdpowiedzUsuń