Witam w świecie biżuterii, w której tkwi coś magicznego, zwłaszcza w tej robionej ręcznie...
Mój typ: malinowo-czarna;)
Następne piękności - wszystkie !
Cudne! Kawowa- obłędna;)
Przepiękne, a malinowo-czarna jest rewelacyjna:)
Preciosas!!!!!ya llega la primavera
Mój typ: malinowo-czarna;)
OdpowiedzUsuńNastępne piękności - wszystkie !
OdpowiedzUsuńCudne! Kawowa- obłędna;)
OdpowiedzUsuńPrzepiękne, a malinowo-czarna jest rewelacyjna:)
OdpowiedzUsuńPreciosas!!!!!ya llega la primavera
OdpowiedzUsuń