Świetne! Zazdroszczę talentu! Nie znam tej techniki, ale chyba nie poznam, bo wydaje mi się bardzo pracochłonna a czasu dodatkowego wiele nie posiadam... :) Pozdrawiam!
nie będę ukrywać się bardzo pracochłonne, ale to jest taki mój odstresowywacz... i uwierz mi nie mam dodatkowe czasu, ale od czasu do czasu jedna para dziennie wieczorem musi sie pojawic ;)))
Świetne! Zazdroszczę talentu! Nie znam tej techniki, ale chyba nie poznam, bo wydaje mi się bardzo pracochłonna a czasu dodatkowego wiele nie posiadam... :) Pozdrawiam!
OdpowiedzUsuńnie będę ukrywać się bardzo pracochłonne, ale to jest taki mój odstresowywacz... i uwierz mi nie mam dodatkowe czasu, ale od czasu do czasu jedna para dziennie wieczorem musi sie pojawic ;)))
Usuńbardzo fajne te Twoje koralikowce :)
OdpowiedzUsuńFajna ta seria koralikowych kolczyków- kółek :)
OdpowiedzUsuń