czwartek, 29 marca 2012

małe coś

*kolce od których robienia nie mogę się uwolnić i każdą wolną chwilę coś tam dłubie*
 ***
 ***

4 komentarze:

  1. Świetne! Zazdroszczę talentu! Nie znam tej techniki, ale chyba nie poznam, bo wydaje mi się bardzo pracochłonna a czasu dodatkowego wiele nie posiadam... :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. nie będę ukrywać się bardzo pracochłonne, ale to jest taki mój odstresowywacz... i uwierz mi nie mam dodatkowe czasu, ale od czasu do czasu jedna para dziennie wieczorem musi sie pojawic ;)))

      Usuń
  2. bardzo fajne te Twoje koralikowce :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajna ta seria koralikowych kolczyków- kółek :)

    OdpowiedzUsuń