poniedziałek, 5 października 2009

fiolety i lila róż

Kolejne Rivioli i kolejne fioletowe dyndające się pianki ;-)



9 komentarzy:

  1. Ależ śliczności- te fioletowe- URZEKAJĄCE, ciągle się zachwycam Twoimi dziełami;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. do FiolQak -> niezmiernie miło mi to słyszeć vel czytać ;-) tak jak ja Twoimi cudeńkami ;-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Witaj Boniusiu :-)
    Bardzo udane kolczyki/Pianki mogłabym mieć w wielu kolorach ;-) a rivioli (?)...podobnie :-)

    OdpowiedzUsuń
  4. do cyrylla -> pianki są w przeróżnych kolorach i właściwie pasują niemalże do wszystkiego ;-)

    OdpowiedzUsuń
  5. niebieskie i różowe dyndadełka są śliczniusie :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Rety, zupełnie nie miałam pojęcia, że i w tym hobby są "fachowe" określenia... Te lekko fioletowe rivioli są jak wianek wrzosów - bardzo mi się podobają:)
    Pozdrawiam ciepło...

    OdpowiedzUsuń
  7. do Brises -> dziekuje ;-) taka opinia z tak wspaniałej kreatorki scrap to dla mnie ogromna przyjemnosc ;-)

    OdpowiedzUsuń
  8. Goshhh rivioli kojarzy mi się z moją ulubioną włoską potrawą więc powiem, że kolczyki są bardzo smaczniaste :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Śliczne kolory, śliczne kolczyki!...a jak pięknie je eksponujesz wśród tych piórek! :)

    OdpowiedzUsuń