Witam w świecie biżuterii, w której tkwi coś magicznego, zwłaszcza w tej robionej ręcznie...
Ależ śliczności- te fioletowe- URZEKAJĄCE, ciągle się zachwycam Twoimi dziełami;-)
do FiolQak -> niezmiernie miło mi to słyszeć vel czytać ;-) tak jak ja Twoimi cudeńkami ;-)
Witaj Boniusiu :-)Bardzo udane kolczyki/Pianki mogłabym mieć w wielu kolorach ;-) a rivioli (?)...podobnie :-)
do cyrylla -> pianki są w przeróżnych kolorach i właściwie pasują niemalże do wszystkiego ;-)
niebieskie i różowe dyndadełka są śliczniusie :)
Rety, zupełnie nie miałam pojęcia, że i w tym hobby są "fachowe" określenia... Te lekko fioletowe rivioli są jak wianek wrzosów - bardzo mi się podobają:)Pozdrawiam ciepło...
do Brises -> dziekuje ;-) taka opinia z tak wspaniałej kreatorki scrap to dla mnie ogromna przyjemnosc ;-)
Goshhh rivioli kojarzy mi się z moją ulubioną włoską potrawą więc powiem, że kolczyki są bardzo smaczniaste :)
Śliczne kolory, śliczne kolczyki!...a jak pięknie je eksponujesz wśród tych piórek! :)
Ależ śliczności- te fioletowe- URZEKAJĄCE, ciągle się zachwycam Twoimi dziełami;-)
OdpowiedzUsuńdo FiolQak -> niezmiernie miło mi to słyszeć vel czytać ;-) tak jak ja Twoimi cudeńkami ;-)
OdpowiedzUsuńWitaj Boniusiu :-)
OdpowiedzUsuńBardzo udane kolczyki/Pianki mogłabym mieć w wielu kolorach ;-) a rivioli (?)...podobnie :-)
do cyrylla -> pianki są w przeróżnych kolorach i właściwie pasują niemalże do wszystkiego ;-)
OdpowiedzUsuńniebieskie i różowe dyndadełka są śliczniusie :)
OdpowiedzUsuńRety, zupełnie nie miałam pojęcia, że i w tym hobby są "fachowe" określenia... Te lekko fioletowe rivioli są jak wianek wrzosów - bardzo mi się podobają:)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ciepło...
do Brises -> dziekuje ;-) taka opinia z tak wspaniałej kreatorki scrap to dla mnie ogromna przyjemnosc ;-)
OdpowiedzUsuńGoshhh rivioli kojarzy mi się z moją ulubioną włoską potrawą więc powiem, że kolczyki są bardzo smaczniaste :)
OdpowiedzUsuńŚliczne kolory, śliczne kolczyki!...a jak pięknie je eksponujesz wśród tych piórek! :)
OdpowiedzUsuń