niedziela, 26 września 2010

Jesiennie...kwiatuchowo...raz jeszcze...

*kolor terrakota... kojarzący mi się z jesiennymi liśćmi...*
***
*z koralikami jablonex*
***

6 komentarzy:

  1. Jak zwykle są piękne. Kojarzą mi się rzeczywiście z jesiennymi liśćmi, ciepłym płomieniem kominka, ogniskiem.

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktycznie wyszły takie jesienne :).

    OdpowiedzUsuń
  3. Prawdziwa jesień bardzo urokliwy komplecik!

    OdpowiedzUsuń
  4. cuda robisz. uwielbiam zwłaszcza Twoje kolczyki

    OdpowiedzUsuń
  5. Boniusiu, baaaardzo chętnie!!:D napisz do mnie proszę na franiobizuteria@wp.pl bo nie wiem jak się z Tobą skontaktować

    OdpowiedzUsuń
  6. piekne!!! Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń