Witam w świecie biżuterii, w której tkwi coś magicznego, zwłaszcza w tej robionej ręcznie...
Jak zwykle są piękne. Kojarzą mi się rzeczywiście z jesiennymi liśćmi, ciepłym płomieniem kominka, ogniskiem.
Faktycznie wyszły takie jesienne :).
Prawdziwa jesień bardzo urokliwy komplecik!
cuda robisz. uwielbiam zwłaszcza Twoje kolczyki
Boniusiu, baaaardzo chętnie!!:D napisz do mnie proszę na franiobizuteria@wp.pl bo nie wiem jak się z Tobą skontaktować
piekne!!! Pozdrawiam serdecznie :)
Jak zwykle są piękne. Kojarzą mi się rzeczywiście z jesiennymi liśćmi, ciepłym płomieniem kominka, ogniskiem.
OdpowiedzUsuńFaktycznie wyszły takie jesienne :).
OdpowiedzUsuńPrawdziwa jesień bardzo urokliwy komplecik!
OdpowiedzUsuńcuda robisz. uwielbiam zwłaszcza Twoje kolczyki
OdpowiedzUsuńBoniusiu, baaaardzo chętnie!!:D napisz do mnie proszę na franiobizuteria@wp.pl bo nie wiem jak się z Tobą skontaktować
OdpowiedzUsuńpiekne!!! Pozdrawiam serdecznie :)
OdpowiedzUsuń