poniedziałek, 1 listopada 2010

kwiatuchów ciąg dalszy...

*brochy*
*fuksja*
*mysio-malinowa*
*krwista czerwień*
*jesienny brąz*
*blask jesieni*
 *jagoda*
 *jeżyna*
 *malina w fiolecie*
 ***
 *brzoskwinka*
 *poziomkowy raj*
 *malinowe marzenie*
 *fioletowa rozkosz*
 *nienazwana*
 *kolczyki w krwistej czerwieni*
 ***
 *lazur błękitu*
 *zieleń jesienią*
 *naszyjnik*
***
 ***
 to byłoby na tyle...

10 komentarzy:

  1. ooooo ten naszyjnik piekny .....cudne i nazwy takie apetyczne
    :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie próżnowałaś ostatnio Boniusiu ;)
    Piękny urodzaj na owocowe brochy. Najbardziej przypadły i do gustu te z ciekawą fakturą ("jeżyna" i "jesienny brąz") i w cudnych kolorach ("brzoskwinka" i "fioletowa rozkosz"). Zresztą wszystkie są śliczne, wszystkie warte grzechu, tylko ja różu nie za bardzo .....
    A kolczyki - te zielone - ostatnio mój ukochany kolor.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ile efektownej pracy!!!Dla mnie również najbardziej do gustu trafiła jeżynka,jesienny brąz i fioletowa rozkosz,ale inne,jak najbardziej,też smakowite :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Oooo!! ile nowości :) Kwiatuchy jak zawsze fantastyczne :) Podobają mi sie też Twoje charmsowe bransoletki na zamówienie - zwłaszcza pierwsza jest w moim typie :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Boniusiu, wszystko jest przepiękne!!! I te kolory!

    OdpowiedzUsuń
  6. Działaś Bożenko widzę hurtowo :).

    OdpowiedzUsuń
  7. Widzę,że kwiaty u Ciebie kwitną bez względu na porę roku.Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  8. kolczyki krwistej czerwieni dla mnie są bardzo makowe i śliczne:) pozdrawiam:*

    OdpowiedzUsuń