*brochy*
*fuksja*
*mysio-malinowa*
*krwista czerwień*
*jesienny brąz*
*blask jesieni*
*jagoda*
*jeżyna*
*malina w fiolecie*
***
*brzoskwinka*
*poziomkowy raj*
*malinowe marzenie*
*fioletowa rozkosz*
*nienazwana*
*kolczyki w krwistej czerwieni*
***
*lazur błękitu*
*zieleń jesienią*
to byłoby na tyle...






















Wysyp !!!!!
OdpowiedzUsuńooooo ten naszyjnik piekny .....cudne i nazwy takie apetyczne
OdpowiedzUsuń:)
Nie próżnowałaś ostatnio Boniusiu ;)
OdpowiedzUsuńPiękny urodzaj na owocowe brochy. Najbardziej przypadły i do gustu te z ciekawą fakturą ("jeżyna" i "jesienny brąz") i w cudnych kolorach ("brzoskwinka" i "fioletowa rozkosz"). Zresztą wszystkie są śliczne, wszystkie warte grzechu, tylko ja różu nie za bardzo .....
A kolczyki - te zielone - ostatnio mój ukochany kolor.
Ile efektownej pracy!!!Dla mnie również najbardziej do gustu trafiła jeżynka,jesienny brąz i fioletowa rozkosz,ale inne,jak najbardziej,też smakowite :)
OdpowiedzUsuńOooo!! ile nowości :) Kwiatuchy jak zawsze fantastyczne :) Podobają mi sie też Twoje charmsowe bransoletki na zamówienie - zwłaszcza pierwsza jest w moim typie :)
OdpowiedzUsuńBoniusiu, wszystko jest przepiękne!!! I te kolory!
OdpowiedzUsuńDziałaś Bożenko widzę hurtowo :).
OdpowiedzUsuńWidzę,że kwiaty u Ciebie kwitną bez względu na porę roku.Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńładne te Twpje brochy:D
OdpowiedzUsuńkolczyki krwistej czerwieni dla mnie są bardzo makowe i śliczne:) pozdrawiam:*
OdpowiedzUsuń