niedziela, 17 kwietnia 2011

jeszcze jedne sutaszowe kolce

*fioletowe sutaszowe kolce*
***

14 komentarzy:

  1. świetne Ci one wychodzą. bravo.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne! I świetna kolorystyka, taka "moja"... :) Pozdrawiam ciepło!

    OdpowiedzUsuń
  3. Droga kolezanko Warszawianko-SUPER!!!!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  4. Cudne! Kolejna technika, która odkrywa przed Tobą swoje tajniki :o)
    Dawaj więcej i ciesz nasze oczy, bo pięknie Ci wychodzą te kolczyki!

    OdpowiedzUsuń
  5. do Jagusia -> dzx kochana ;* ale jeszcze do ideału daleka droga...

    OdpowiedzUsuń
  6. Sutasz rządzi;-)
    Piękne są!

    OdpowiedzUsuń
  7. lawendowe cudeńka, zachwycające

    OdpowiedzUsuń
  8. śliczny wzór... bardzo ładnie sutaszujesz:)

    OdpowiedzUsuń
  9. Śliczne i te kolorki :).

    Nad wymianką się zastanawiam :).

    OdpowiedzUsuń