Witam w świecie biżuterii, w której tkwi coś magicznego, zwłaszcza w tej robionej ręcznie...
kolejne piękności
do free-soul -> dzx ;*
świetne Ci one wychodzą. bravo.
I w moich kolorkach:)
Piękne! I świetna kolorystyka, taka "moja"... :) Pozdrawiam ciepło!
Droga kolezanko Warszawianko-SUPER!!!!!!!!!!!!!!
Cudne! Kolejna technika, która odkrywa przed Tobą swoje tajniki :o)Dawaj więcej i ciesz nasze oczy, bo pięknie Ci wychodzą te kolczyki!
do Jagusia -> dzx kochana ;* ale jeszcze do ideału daleka droga...
Sutasz rządzi;-)Piękne są!
lawendowe cudeńka, zachwycające
śliczny wzór... bardzo ładnie sutaszujesz:)
Oooch... Piękne są!
Śliczne i te kolorki :).Nad wymianką się zastanawiam :).
Kolorki rewelacja;)
kolejne piękności
OdpowiedzUsuńdo free-soul -> dzx ;*
OdpowiedzUsuńświetne Ci one wychodzą. bravo.
OdpowiedzUsuńI w moich kolorkach:)
OdpowiedzUsuńPiękne! I świetna kolorystyka, taka "moja"... :) Pozdrawiam ciepło!
OdpowiedzUsuńDroga kolezanko Warszawianko-SUPER!!!!!!!!!!!!!!
OdpowiedzUsuńCudne! Kolejna technika, która odkrywa przed Tobą swoje tajniki :o)
OdpowiedzUsuńDawaj więcej i ciesz nasze oczy, bo pięknie Ci wychodzą te kolczyki!
do Jagusia -> dzx kochana ;* ale jeszcze do ideału daleka droga...
OdpowiedzUsuńSutasz rządzi;-)
OdpowiedzUsuńPiękne są!
lawendowe cudeńka, zachwycające
OdpowiedzUsuńśliczny wzór... bardzo ładnie sutaszujesz:)
OdpowiedzUsuńOooch... Piękne są!
OdpowiedzUsuńŚliczne i te kolorki :).
OdpowiedzUsuńNad wymianką się zastanawiam :).
Kolorki rewelacja;)
OdpowiedzUsuń