Witam w świecie biżuterii, w której tkwi coś magicznego, zwłaszcza w tej robionej ręcznie...
Bardzo fajne Twoje brochy :) No tak... jakbyśmy się dzisiaj umówiły z tą czerwienią :) ale u Ciebie tak jakoś patriotycznie ;)
Śliczne (jak zawsze)
Cudowny kwiatuszek
Bardzo fajne Twoje brochy :)
OdpowiedzUsuńNo tak... jakbyśmy się dzisiaj umówiły z tą czerwienią :) ale u Ciebie tak jakoś patriotycznie ;)
Śliczne (jak zawsze)
OdpowiedzUsuńCudowny kwiatuszek
OdpowiedzUsuń