niedziela, 31 lipca 2011

kwiatuchy

***beż z różem***
*komplet "zakochaj mnie"*
***

3 komentarze:

  1. Te Twoje kwiaty są tak piękne jak prawdziwe a nawet bardziej.

    OdpowiedzUsuń
  2. Twoje kwiatuchy są cudne i będe z dumą nosiła kompleciki dla mnie:-)))))

    OdpowiedzUsuń
  3. Też spróbowalam zabawy z organzą, ale nie próbowalam z czymś grubszym, a u Ciebie widzę, że efekt jest super.

    OdpowiedzUsuń