Witam w świecie biżuterii, w której tkwi coś magicznego, zwłaszcza w tej robionej ręcznie...
Te Twoje kwiaty są tak piękne jak prawdziwe a nawet bardziej.
Twoje kwiatuchy są cudne i będe z dumą nosiła kompleciki dla mnie:-)))))
Też spróbowalam zabawy z organzą, ale nie próbowalam z czymś grubszym, a u Ciebie widzę, że efekt jest super.
Te Twoje kwiaty są tak piękne jak prawdziwe a nawet bardziej.
OdpowiedzUsuńTwoje kwiatuchy są cudne i będe z dumą nosiła kompleciki dla mnie:-)))))
OdpowiedzUsuńTeż spróbowalam zabawy z organzą, ale nie próbowalam z czymś grubszym, a u Ciebie widzę, że efekt jest super.
OdpowiedzUsuń