* * *
Serpentynity zielone na łańcuszku
* * *
* * *
kocie oko z ozdobnymi bączkami
* * *
* * *
opale z akrylem leciutko
* * *
* * *
chińskie wałeczki
* * *
* * *
i moje kochane pianeczki wracają bo ciepło-bo słońce-bo znowu obciełam się na krótko ;)
* * *
malinówki
* * *
Pozdrawiam cieplutko i dziękuję za miłe słowa ;)
za zamówienia i w ogóle ;) za to, że jesteście ;)






Wszystkie bardzo śliczne ale "opale" bezbłędne.Bardzo sympatyczny blog z taaakimi cudeńkami.Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńUrocze!!! Sama nie wiem, które naj... ;)
OdpowiedzUsuńPianki najcudowniejsze - rozweselające...:) opale i serpentynit też szybciutko wpadają w oko. Śliczne :)
OdpowiedzUsuńdrugie super!
OdpowiedzUsuńFajniusie są:)
OdpowiedzUsuńoptymistyczny wrzut:) nie wiedziałabym które wybrać:)
OdpowiedzUsuńsliczne Twoje wyroby
OdpowiedzUsuńMalinówki naj naj naj;))
OdpowiedzUsuń