czwartek, 11 marca 2010

Kilka dyndołeczków

* * *
Serpentynity zielone na łańcuszku
* * *  
* * * 
kocie oko z ozdobnymi bączkami
* * * 

* * * 
 opale z akrylem leciutko
* * * 
* * * 
 chińskie wałeczki
* * * 
 
 * * * 
i moje kochane pianeczki wracają bo ciepło-bo słońce-bo znowu obciełam się na krótko ;)
* * * 
 malinówki
* * * 
 Pozdrawiam cieplutko i dziękuję za miłe słowa ;)
za zamówienia i w ogóle ;) za to, że jesteście ;)

8 komentarzy:

  1. Wszystkie bardzo śliczne ale "opale" bezbłędne.Bardzo sympatyczny blog z taaakimi cudeńkami.Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Urocze!!! Sama nie wiem, które naj... ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Pianki najcudowniejsze - rozweselające...:) opale i serpentynit też szybciutko wpadają w oko. Śliczne :)

    OdpowiedzUsuń
  4. optymistyczny wrzut:) nie wiedziałabym które wybrać:)

    OdpowiedzUsuń
  5. Malinówki naj naj naj;))

    OdpowiedzUsuń