*do tego zestawu przyznała się nitkowa_czarownica...
która te drobiazgi wygrała w moim urodzinowym candy**do kiciorka i zawieszki przyznała się maj ;-)*
cieszę się, że sprawiłam jej tym maleńką niespodziewajkę...
***
*Wiem już, że przesyłka z wymianki z Okazji Dnia Kobiet
organizowanej przez Szafe Cukierkową dotarła do Fuerto,
którą to dla mnie wylosowano do obdarowania*
organizowanej przez Szafe Cukierkową dotarła do Fuerto,
którą to dla mnie wylosowano do obdarowania*
*
takie drobiazgi wyszły ode mnie i poleciały sobie w świat...
a kto otrzymał co napisze jak dostane jaką kolwiek informacje, że doszło...






Niebieski kot ze słodziaaaastą zawieszką mój!!!!
OdpowiedzUsuńBoniusiu, dziś dostałam, niespodzianka zupełna!!! W życiu bym się nie spodziewała!!!! Dziękuję Ci kochana, dziękuję!!! :******
Zielone pianki -cudowności
OdpowiedzUsuńSłodkawe te kiciorki! Masz talent!
OdpowiedzUsuńsuper niespodzianki sprawiłaś dziewczynom :)
OdpowiedzUsuńPierwsza fotka moja :)))
OdpowiedzUsuńDziękuję i pozdrawiam :)
Świetne prezenty. Niebieski kot jest super, kolczyki z perełkami od razu przyciągają uwagę. No i te wiosenne pianki z kwiatuszkami...ach :)Cudnie
OdpowiedzUsuńKochana
OdpowiedzUsuńDziękuję za cudeńka , którymi mnie obdarowałaś!
Rybeńka cudna !
Biżuteria energetyczna i wiosenna.W sam raz cieplejsze dni,które mam nadzieje,ze niedługo już przyjdą.
słodycze zjadły mi dzieciaki, ale herbatka jest dla mnie. Będę się nią delektować wieczorkiem.
Dziękuje dziękuje bardzo
Pozdrawiam
do Fuerto -> szczerze mówiąc miałam problem... bo nie prowadzisz bloga i to było dla mnie lekkie utrudnienie... ale miło mi słyszeć, że nie była z mojej strony to porażka...Pozdrawiam :)
OdpowiedzUsuńWiesz od niedawna mam bloga i zapraszam do siebie!!
OdpowiedzUsuńA za prezent jeszcze raz dziękuje