wtorek, 2 marca 2010

Pokazuje nie pisząc co komu


*do tego zestawu przyznała się nitkowa_czarownica...
która te drobiazgi wygrała w moim urodzinowym candy*

 

*do kiciorka i zawieszki przyznała się maj ;-)*
cieszę się, że sprawiłam jej tym maleńką niespodziewajkę...


***

 

*Wiem już, że przesyłka z wymianki z Okazji Dnia Kobiet
organizowanej przez Szafe Cukierkową dotarła do Fuerto,
którą to dla mnie wylosowano do obdarowania*

*

takie drobiazgi wyszły ode mnie i poleciały sobie w świat...
a kto otrzymał co napisze jak dostane jaką kolwiek informacje, że doszło...

9 komentarzy:

  1. Niebieski kot ze słodziaaaastą zawieszką mój!!!!
    Boniusiu, dziś dostałam, niespodzianka zupełna!!! W życiu bym się nie spodziewała!!!! Dziękuję Ci kochana, dziękuję!!! :******

    OdpowiedzUsuń
  2. Zielone pianki -cudowności

    OdpowiedzUsuń
  3. Słodkawe te kiciorki! Masz talent!

    OdpowiedzUsuń
  4. super niespodzianki sprawiłaś dziewczynom :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Pierwsza fotka moja :)))
    Dziękuję i pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Świetne prezenty. Niebieski kot jest super, kolczyki z perełkami od razu przyciągają uwagę. No i te wiosenne pianki z kwiatuszkami...ach :)Cudnie

    OdpowiedzUsuń
  7. Kochana
    Dziękuję za cudeńka , którymi mnie obdarowałaś!
    Rybeńka cudna !
    Biżuteria energetyczna i wiosenna.W sam raz cieplejsze dni,które mam nadzieje,ze niedługo już przyjdą.
    słodycze zjadły mi dzieciaki, ale herbatka jest dla mnie. Będę się nią delektować wieczorkiem.
    Dziękuje dziękuje bardzo
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  8. do Fuerto -> szczerze mówiąc miałam problem... bo nie prowadzisz bloga i to było dla mnie lekkie utrudnienie... ale miło mi słyszeć, że nie była z mojej strony to porażka...Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Wiesz od niedawna mam bloga i zapraszam do siebie!!
    A za prezent jeszcze raz dziękuje

    OdpowiedzUsuń