piątek, 2 kwietnia 2010

Drobiazgi na wielkanoc

* turkusowe krążki na srebrnych ogniwkach *
* turkusowe krążki na srebrnym łańcuszku *
* na kołach karmelowe kuleczki *
* masa perłowa i szklane perły *
 * * *

 * * *

12 komentarzy:

  1. Bożenko zrobiłaś kolejne śliczne kolczyki i widzę nową formę prezentacji :), na candy oczywiście się zapiszę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. piękne kolczyki! i cudnie zapakowane!!! pozdrawiam gorąco i pięknych, spokojnych, zdrowych świąt życzę:)

    OdpowiedzUsuń
  3. super, super, super!
    Wszystkiego Dobrego, Boniusiu!!!! Buziaki

    OdpowiedzUsuń
  4. Boniusiu ;) pieknych świąt Ci życzę ;* kolczyki śliczne :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Zdrowych Świąt życze i zapisuję się , bo kolczyki Śliczne

    OdpowiedzUsuń
  6. Piękne kolczyki, Boniusiu!
    Słonecznej Wielkanocy!!!

    OdpowiedzUsuń
  7. Pięknych, cudownych, wiosennych, pełnych słońca Świąt Wielkiej Nocy- życzy Peninia :)

    OdpowiedzUsuń
  8. Wesołych, pełnych nadziei i wiary świąt Wielkiej Nocy, spędzonych wśród srebrnych bazi i kochającej rodziny, przy wspólnym stole.

    OdpowiedzUsuń
  9. Tęczowych pisanek, na stole pyszności, mokrego Dyngusa i wspaniałych gości, niech to będzie czas uroczy
    Życzę miłej Wielkiej Nocy!- FiolQak

    Jak zwykle- cudowności same pokazujesz pozdrawiam serdecznie:-)

    OdpowiedzUsuń
  10. biżuteria.. śliczności:)
    Już od dawna chciałam spróbować coś stworzyć w tym temacie ale jakoś nie miałam.. odwagi? sama nie wiem:) A może po prostu nie miałam wiary we własne możliwości /umiejętności?:)
    Ale te Twoje cudeńka chyba mnie natchnęły i zamówię pewnie jakieś ciekawe "pierdołki" na allegro co by spróbować swoich sił;)
    Wszystkiego dobrego na Święta;)

    OdpowiedzUsuń
  11. Radosnego ALLELUJA Boniusiu :-)

    OdpowiedzUsuń
  12. pieknosci, jedna po drugiej

    OdpowiedzUsuń