* turkusowe krążki na srebrnych ogniwkach *
* turkusowe krążki na srebrnym łańcuszku *
* na kołach karmelowe kuleczki *
* masa perłowa i szklane perły *
* * *
* * *
* * *
Witam w świecie biżuterii, w której tkwi coś magicznego, zwłaszcza w tej robionej ręcznie...
Bożenko zrobiłaś kolejne śliczne kolczyki i widzę nową formę prezentacji :), na candy oczywiście się zapiszę :)
OdpowiedzUsuńpiękne kolczyki! i cudnie zapakowane!!! pozdrawiam gorąco i pięknych, spokojnych, zdrowych świąt życzę:)
OdpowiedzUsuńsuper, super, super!
OdpowiedzUsuńWszystkiego Dobrego, Boniusiu!!!! Buziaki
Boniusiu ;) pieknych świąt Ci życzę ;* kolczyki śliczne :)
OdpowiedzUsuńZdrowych Świąt życze i zapisuję się , bo kolczyki Śliczne
OdpowiedzUsuńPiękne kolczyki, Boniusiu!
OdpowiedzUsuńSłonecznej Wielkanocy!!!
Pięknych, cudownych, wiosennych, pełnych słońca Świąt Wielkiej Nocy- życzy Peninia :)
OdpowiedzUsuńWesołych, pełnych nadziei i wiary świąt Wielkiej Nocy, spędzonych wśród srebrnych bazi i kochającej rodziny, przy wspólnym stole.
OdpowiedzUsuńTęczowych pisanek, na stole pyszności, mokrego Dyngusa i wspaniałych gości, niech to będzie czas uroczy
OdpowiedzUsuńŻyczę miłej Wielkiej Nocy!- FiolQak
Jak zwykle- cudowności same pokazujesz pozdrawiam serdecznie:-)
biżuteria.. śliczności:)
OdpowiedzUsuńJuż od dawna chciałam spróbować coś stworzyć w tym temacie ale jakoś nie miałam.. odwagi? sama nie wiem:) A może po prostu nie miałam wiary we własne możliwości /umiejętności?:)
Ale te Twoje cudeńka chyba mnie natchnęły i zamówię pewnie jakieś ciekawe "pierdołki" na allegro co by spróbować swoich sił;)
Wszystkiego dobrego na Święta;)
Radosnego ALLELUJA Boniusiu :-)
OdpowiedzUsuńpieknosci, jedna po drugiej
OdpowiedzUsuń