środa, 28 kwietnia 2010

Inspiracja zaczerpnięta

od Ani u której nabyłam takie oto kolczyki (i ja czasem lubie miec czyjeś prace w uszach...nie tylko swoje) (zdjęcie pochodzi z jej bloga) Tak mnie urzekły swoją prostotą i maleńkim turkusikiem, że musiałam je mieć i mam już dyndają się w moich uszach ;) (choć samopoczucie kulawe to przynajmniej mała radocha z biżu)
a oto moje twory inspirowane na powyższych kolczykach:
*JUŻ NIE MA*
 * * *
  * * *
 * hawloit czerwony JUŻ NIE MA*
  * * *
(a samopoczucie do bani znowu mi niedobrze ;/ i gorączka)

7 komentarzy:

  1. Te z czerwonym urocze.Trzymaj się kobitko :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Boniusiu nie daj się ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Moim faworytem są te z turkusowymi koralikami :) Zdrowia życzę!

    OdpowiedzUsuń
  4. Piękne inspiracje :) Zdrowiej i nie daj się gorączce.

    OdpowiedzUsuń
  5. Śliczne wszystkie !!!
    Świetny pomysł !
    Czuję, że już mnie inspiruje :-)

    OdpowiedzUsuń
  6. Boniusiu bardzo udane te inspiracje :-)

    OdpowiedzUsuń
  7. Kolczyki są śliczne :).

    OdpowiedzUsuń