Witam w świecie biżuterii, w której tkwi coś magicznego, zwłaszcza w tej robionej ręcznie...
wow!! świetna tildowa króliczka!! No teraz jej jakiegoś mena trzeba dorobić! :-)kolczyki też śliczne :-)
Boniusiu moim zdaniem króliczek świetny !Budzi mój szczery podziw :-) Powinnaś więcej szyć bo wychodzi Ci to świetnie.Kolczyki też ładne :-)
Śliczny króliś...przytulaśny:))Cudo:))A bizuteria jak zwykle zachwyca.Piękna:)Wiosennie pozdrawiam:)
Śliczne!
Ręcznie szyjesz ekspresowo i ślicznie. Króliczka urocza!
Podziwiam króklika, ja nie mam takiej odwagi jeszcze :)
viva -> jak złapie taki stan jak dzisiaj to zapewne powstanie kawaler dla królisi ;), a może gdzieś kiedyś wygram, albo coś... ;)cyrylla -> dziękuję... to miłe ;)pieninia -> zapewne daleko mi do Twoich... ;)zula -> dzx ;)barbaratoja -> no nie wiem czy 3h ręcznego szycia to expressowo... ;) maszyną byłoby pewnie szybciej, ale jej nie mam :(Anna -> spróbuj... niezła frajda mieć takiego królisia ;)
Śliczny króliczek.Gronka sliczne
Ręczne szycie??? Wcale tego nie widać! Podziwiam!
Świetna królisia - masz cierpliwość :)No i kolczyki piękne - szczególnie gronkowe. :)
Króliś cudo brawo i ach te niebieskie gronka:)
Królisia przeurocza :))
Bożenko króliczek jest cudny i jeszcze bardziej "cenny", bo ręcznie uszyty :). A kolczyki, to istne perełki, a nie zwyklacze :).
Tilda wyszła świetnie, i do tego ręcznie uszyta! Jestem pełna podziwu dla Twojej cierpliwości!Winogronka jak żywe, turkusowe kuleczki też piękne!
świetna robota! podziwiam! uszyć takiego królisia ręcznie to jest coś! i piękne kolczyki:)
Widze, ze nie tylko ja zaszalalam z krolikiem.Bardz fajny Ci wyszedl. Posdziwiam tez cierpliwosc.
Oj słodkie króliczki a z biżu porywam te gronka z zielonym kamieniem, cudo!
maj -> ręczne, ręczne...nie posiadam maszyny do szycia, a tak bardzo zapragnęłam mieć królisia...Ewa -> szkoda, że do innych rzeczy jej brak...dorotaluk -> dzieki ;)atteo -> dziekuje ;)AgnieszkaMD -> oj zwyklaczki zwyklaczkimarikodzi -> dziękuję ;)ipsa -> dzieki ;)Edit -> no jak widać nie tylko... dzieki ;) i miło, że znowu jesteś ;)Lara -> dzieki ;)
Piękne i eleganckie (!), te jak piszesz, "zwyklaczki".No i jeszcze królisia!Ślicznie wykonana :-)Naprawdę jesteś zdolna!
Ale u Ciebie cuda!!!! Króliczek wyszedł świetnie, (na maszynie czasami dłużej wychodzi szycie takich maleństw. A biżuterią jestem zachwycona... Pozdrawiam wiosennie:))
Biżuteria rewelacja,naprawdę cudowne prace a króliczki pocieszne i zrobione pięknie.Takiej pani królisiowej myślę,że przydałby się jakiś króliczek.
Jakie piękne kolczyki! :)A za uszycie królisi RĘCZNIE szczerze podziwiam :)Pozdrawiam :)
wow!! świetna tildowa króliczka!! No teraz jej jakiegoś mena trzeba dorobić! :-)
OdpowiedzUsuńkolczyki też śliczne :-)
Boniusiu moim zdaniem króliczek świetny !
OdpowiedzUsuńBudzi mój szczery podziw :-) Powinnaś więcej szyć bo wychodzi Ci to świetnie.
Kolczyki też ładne :-)
Śliczny króliś...przytulaśny:))Cudo:))
OdpowiedzUsuńA bizuteria jak zwykle zachwyca.Piękna:)Wiosennie pozdrawiam:)
Śliczne!
OdpowiedzUsuńRęcznie szyjesz ekspresowo i ślicznie. Króliczka urocza!
OdpowiedzUsuńPodziwiam króklika, ja nie mam takiej odwagi jeszcze :)
OdpowiedzUsuńviva -> jak złapie taki stan jak dzisiaj to zapewne powstanie kawaler dla królisi ;), a może gdzieś kiedyś wygram, albo coś... ;)
OdpowiedzUsuńcyrylla -> dziękuję... to miłe ;)
pieninia -> zapewne daleko mi do Twoich... ;)
zula -> dzx ;)
barbaratoja -> no nie wiem czy 3h ręcznego szycia to expressowo... ;) maszyną byłoby pewnie szybciej, ale jej nie mam :(
Anna -> spróbuj... niezła frajda mieć takiego królisia ;)
Śliczny króliczek.
OdpowiedzUsuńGronka sliczne
Ręczne szycie??? Wcale tego nie widać! Podziwiam!
OdpowiedzUsuńŚwietna królisia - masz cierpliwość :)No i kolczyki piękne - szczególnie gronkowe. :)
OdpowiedzUsuńKróliś cudo brawo i ach te niebieskie gronka:)
OdpowiedzUsuńKrólisia przeurocza :))
OdpowiedzUsuńBożenko króliczek jest cudny i jeszcze bardziej "cenny", bo ręcznie uszyty :). A kolczyki, to istne perełki, a nie zwyklacze :).
OdpowiedzUsuńTilda wyszła świetnie, i do tego ręcznie uszyta! Jestem pełna podziwu dla Twojej cierpliwości!
OdpowiedzUsuńWinogronka jak żywe, turkusowe kuleczki też piękne!
świetna robota! podziwiam! uszyć takiego królisia ręcznie to jest coś! i piękne kolczyki:)
OdpowiedzUsuńWidze, ze nie tylko ja zaszalalam z krolikiem.
OdpowiedzUsuńBardz fajny Ci wyszedl. Posdziwiam tez cierpliwosc.
Oj słodkie króliczki a z biżu porywam te gronka z zielonym kamieniem, cudo!
OdpowiedzUsuńmaj -> ręczne, ręczne...nie posiadam maszyny do szycia, a tak bardzo zapragnęłam mieć królisia...
OdpowiedzUsuńEwa -> szkoda, że do innych rzeczy jej brak...
dorotaluk -> dzieki ;)
atteo -> dziekuje ;)
AgnieszkaMD -> oj zwyklaczki zwyklaczki
marikodzi -> dziękuję ;)
ipsa -> dzieki ;)
Edit -> no jak widać nie tylko... dzieki ;) i miło, że znowu jesteś ;)
Lara -> dzieki ;)
Piękne i eleganckie (!), te jak piszesz, "zwyklaczki".
OdpowiedzUsuńNo i jeszcze królisia!
Ślicznie wykonana :-)
Naprawdę jesteś zdolna!
Ale u Ciebie cuda!!!! Króliczek wyszedł świetnie, (na maszynie czasami dłużej wychodzi szycie takich maleństw. A biżuterią jestem zachwycona... Pozdrawiam wiosennie:))
OdpowiedzUsuńBiżuteria rewelacja,naprawdę cudowne prace a króliczki pocieszne i zrobione pięknie.Takiej pani królisiowej myślę,że przydałby się jakiś króliczek.
OdpowiedzUsuńJakie piękne kolczyki! :)
OdpowiedzUsuńA za uszycie królisi RĘCZNIE szczerze podziwiam :)
Pozdrawiam :)