sobota, 1 maja 2010

(...)

bo jest mi źle ;(

* * *
* * *
 * * *
i więcej takich już nie będzie...

17 komentarzy:

  1. A czemuż Ci źle? Głowa do góry, będzie lepiej :)
    Kolczyki śliczne!

    OdpowiedzUsuń
  2. Czemu źle ...takie sliczne kolczyki :)Piękne są:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Kolczyki są cudne ;), mam nadzieję, że dzisiaj Bożenko masz już lepsze samopoczucie :).

    OdpowiedzUsuń
  4. Super ta seria jest:) Głowa do góry!!!

    OdpowiedzUsuń
  5. Extra pobrzękujące dyndałki :-)
    Cóż się dzieje, że Ci źle?
    Będzie lepiej ;-) Zawsze w końcu jest ;-)
    Pozdrawiam serdecznie :-)

    OdpowiedzUsuń
  6. Eh, jak mnie jest źle, to nic zrobić nie mogę, a u Ciebie to widzę objawia się pięknie ;-)
    Co nie oznacza, że nie życzę Ci poprawy nastroju, wręcz przeciwnie ;-)

    OdpowiedzUsuń
  7. Niedobrze że Ci źle :) Mam nadzieję że wkrótce będzie lepiej - oby jak najszybciej. Ale nawet jak Ci źle to piękne rzeczy robisz...super wyglądają kolce z tymi kołami..i pewnie nieźle brzęczą..to lubię :)

    OdpowiedzUsuń
  8. Uśmiechniętego nastroju Ci życzę;)Ściskam cieplutko, a kolczyki prześliczne;)

    OdpowiedzUsuń
  9. Kolczyki jak zwykle świetne! Boniusi życzę Ci samych takich dobrych pomysłów.
    A jeśli chodzi o złe dni to napisz do mnie , może jakoś zaradzimy ...sama w życiu przeszłam już niejedno, byłam na górze i głęboko w bagnie dlatego wiem jak ciężkie są dni kiedy jest źle.Ważne żebyś nie była sama- napisz do mnie!
    Przesyłam Ci dużo słońca.
    Never:)

    OdpowiedzUsuń
  10. Boniusiu, już za chwileczkę słońca będzie duużo, do tego czasu trzeba się jakoś trzymać..
    Kolce fajne, dla mnie naj naj naj są te błękitne.
    Przesyłam Ci cieplutkie pozdrowienia!!!!

    OdpowiedzUsuń
  11. Boniusiu... wiosna co prawda zimna i mokra, ale będzie jeszcze kiedys słonecznie! I dla Ciebie to słońce zaświeci!
    Będzie dobrze!
    A kolczyki cudne!!

    OdpowiedzUsuń
  12. Boniusiu, dużo zdrowia, sił i dobrego nastroju! U mnie też o to nie tak łatwo ostatnio...Kolczyki śliczne. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  13. Dyndałki super,podobają mi się zielone kamyczki.Głowa do góry,będzie dobrze

    OdpowiedzUsuń
  14. Boniusiu, głowa do góry!
    Chmury znikną, znów wyjrzy słońce :) i wróci uśmiech
    Z całego serca życzę, żeby to było JUŻ
    pozdrawiam cieplutko
    Jagusia

    OdpowiedzUsuń
  15. Boniusiu zapraszam do zabawy 10-te zdjęcie. Pozdrawiam cieplutko!

    OdpowiedzUsuń
  16. kochana trzymaj się . jutro będzie lepiej :)

    OdpowiedzUsuń