Eh, jak mnie jest źle, to nic zrobić nie mogę, a u Ciebie to widzę objawia się pięknie ;-) Co nie oznacza, że nie życzę Ci poprawy nastroju, wręcz przeciwnie ;-)
Niedobrze że Ci źle :) Mam nadzieję że wkrótce będzie lepiej - oby jak najszybciej. Ale nawet jak Ci źle to piękne rzeczy robisz...super wyglądają kolce z tymi kołami..i pewnie nieźle brzęczą..to lubię :)
Kolczyki jak zwykle świetne! Boniusi życzę Ci samych takich dobrych pomysłów. A jeśli chodzi o złe dni to napisz do mnie , może jakoś zaradzimy ...sama w życiu przeszłam już niejedno, byłam na górze i głęboko w bagnie dlatego wiem jak ciężkie są dni kiedy jest źle.Ważne żebyś nie była sama- napisz do mnie! Przesyłam Ci dużo słońca. Never:)
Boniusiu, już za chwileczkę słońca będzie duużo, do tego czasu trzeba się jakoś trzymać.. Kolce fajne, dla mnie naj naj naj są te błękitne. Przesyłam Ci cieplutkie pozdrowienia!!!!
A szkoda, bo śliczne.
OdpowiedzUsuńA czemuż Ci źle? Głowa do góry, będzie lepiej :)
OdpowiedzUsuńKolczyki śliczne!
Czemu źle ...takie sliczne kolczyki :)Piękne są:)
OdpowiedzUsuńKolczyki są cudne ;), mam nadzieję, że dzisiaj Bożenko masz już lepsze samopoczucie :).
OdpowiedzUsuńSuper ta seria jest:) Głowa do góry!!!
OdpowiedzUsuńExtra pobrzękujące dyndałki :-)
OdpowiedzUsuńCóż się dzieje, że Ci źle?
Będzie lepiej ;-) Zawsze w końcu jest ;-)
Pozdrawiam serdecznie :-)
Eh, jak mnie jest źle, to nic zrobić nie mogę, a u Ciebie to widzę objawia się pięknie ;-)
OdpowiedzUsuńCo nie oznacza, że nie życzę Ci poprawy nastroju, wręcz przeciwnie ;-)
Niedobrze że Ci źle :) Mam nadzieję że wkrótce będzie lepiej - oby jak najszybciej. Ale nawet jak Ci źle to piękne rzeczy robisz...super wyglądają kolce z tymi kołami..i pewnie nieźle brzęczą..to lubię :)
OdpowiedzUsuńUśmiechniętego nastroju Ci życzę;)Ściskam cieplutko, a kolczyki prześliczne;)
OdpowiedzUsuńKolczyki jak zwykle świetne! Boniusi życzę Ci samych takich dobrych pomysłów.
OdpowiedzUsuńA jeśli chodzi o złe dni to napisz do mnie , może jakoś zaradzimy ...sama w życiu przeszłam już niejedno, byłam na górze i głęboko w bagnie dlatego wiem jak ciężkie są dni kiedy jest źle.Ważne żebyś nie była sama- napisz do mnie!
Przesyłam Ci dużo słońca.
Never:)
Boniusiu, już za chwileczkę słońca będzie duużo, do tego czasu trzeba się jakoś trzymać..
OdpowiedzUsuńKolce fajne, dla mnie naj naj naj są te błękitne.
Przesyłam Ci cieplutkie pozdrowienia!!!!
Boniusiu... wiosna co prawda zimna i mokra, ale będzie jeszcze kiedys słonecznie! I dla Ciebie to słońce zaświeci!
OdpowiedzUsuńBędzie dobrze!
A kolczyki cudne!!
Boniusiu, dużo zdrowia, sił i dobrego nastroju! U mnie też o to nie tak łatwo ostatnio...Kolczyki śliczne. Pozdrawiam!
OdpowiedzUsuńDyndałki super,podobają mi się zielone kamyczki.Głowa do góry,będzie dobrze
OdpowiedzUsuńBoniusiu, głowa do góry!
OdpowiedzUsuńChmury znikną, znów wyjrzy słońce :) i wróci uśmiech
Z całego serca życzę, żeby to było JUŻ
pozdrawiam cieplutko
Jagusia
Boniusiu zapraszam do zabawy 10-te zdjęcie. Pozdrawiam cieplutko!
OdpowiedzUsuńkochana trzymaj się . jutro będzie lepiej :)
OdpowiedzUsuń