niedziela, 29 sierpnia 2010

bracelets

*różowa z fimo i akrylu, perełkowa w bieli i fioletach*
 ***

2 komentarze:

  1. Śliczne bransoletki ! Akurat na jesienne smętki :) Przy okazji zapraszam Cię do zabawy blogowej 10 rzeczy, które lubię robić ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pewnie że śliczne. Nie wiem która mi się bardziej podoba..hmm ;)

    OdpowiedzUsuń