*zestaw na dwa*
*kolczyki kwiatuchy wersja 1*
*zestaw z 2 brochami i kolczykami*
*wersja kolczyków 2 *
*brocha czarno-brązowo-moro*
*brochy zielono-czarno-żółto mieniące w pomarańcz i troche bordo*
***
Witam w świecie biżuterii, w której tkwi coś magicznego, zwłaszcza w tej robionej ręcznie...
Cudne te kolory!!! Bardzo podobają mi się te pierwsze. Miałabyś ochotę się na coś wymienić? :)
OdpowiedzUsuńWow. Pierwszy komplet cudny..kolczyki szczególnie- w obu wersjach.
OdpowiedzUsuńJuż sama nie wiem, które mi się podobają najbardziej. Wszystkie są piękne w cudownym zestawieniu kolorystycznym.
OdpowiedzUsuńCudeńka Boniusiowe kocham :))))
Jak zwykle super kolory - lubię takie intensywne :)!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Aga
Piękne róże jak zawsze :o) Najbardziej podobają mi sie granatowe - są takie "gotyckie"
OdpowiedzUsuńbaardzo ładne
OdpowiedzUsuńpiękne masz te różyczki! a wszelkie niebieskości... to zwłaszcza :) Ja ostatnio robiłam "coś podobnego" siostrze, bo miała potrzebę :) upięcia firanek i zrobiłam 4 - muszę chyba zrobić zdjęcia :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
do niebieskości -> dziękuję ;)))dla mnie ich robienie to niesamowita frajda ;)
OdpowiedzUsuńSą prześliczne!!! Uwielbiam tkaninowe broszki, a Ty dodatkowo robisz jeszcze kolczyki-cudo:-)
OdpowiedzUsuńSerdecznie pozdrawiam.
Pretty work
OdpowiedzUsuń