czwartek, 19 sierpnia 2010

kwiatuchy na nie myślenie

*zestaw na dwa*
*kolczyki kwiatuchy wersja 1*
*zestaw z 2 brochami i kolczykami*
 *wersja kolczyków 2 *
*brocha czarno-brązowo-moro*
*brochy zielono-czarno-żółto mieniące w pomarańcz i troche bordo*
***

10 komentarzy:

  1. Cudne te kolory!!! Bardzo podobają mi się te pierwsze. Miałabyś ochotę się na coś wymienić? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow. Pierwszy komplet cudny..kolczyki szczególnie- w obu wersjach.

    OdpowiedzUsuń
  3. Już sama nie wiem, które mi się podobają najbardziej. Wszystkie są piękne w cudownym zestawieniu kolorystycznym.
    Cudeńka Boniusiowe kocham :))))

    OdpowiedzUsuń
  4. Jak zwykle super kolory - lubię takie intensywne :)!

    Pozdrawiam
    Aga

    OdpowiedzUsuń
  5. Piękne róże jak zawsze :o) Najbardziej podobają mi sie granatowe - są takie "gotyckie"

    OdpowiedzUsuń
  6. piękne masz te różyczki! a wszelkie niebieskości... to zwłaszcza :) Ja ostatnio robiłam "coś podobnego" siostrze, bo miała potrzebę :) upięcia firanek i zrobiłam 4 - muszę chyba zrobić zdjęcia :)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  7. do niebieskości -> dziękuję ;)))dla mnie ich robienie to niesamowita frajda ;)

    OdpowiedzUsuń
  8. Są prześliczne!!! Uwielbiam tkaninowe broszki, a Ty dodatkowo robisz jeszcze kolczyki-cudo:-)
    Serdecznie pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń